Наш Край-Путешествуем по Украине

Мы ничего не продаем - мы предлагаем активный образ жизни!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Туристическое снаряжение Камера GoPro - найкращий подарунок

Камера GoPro - найкращий подарунок

Яку відеокамеру подарувати на день народження

Ваш вибір залежить від того, наскільки потрібній цей подарунок вашому іменинникові? Що він буде знімати на цей технологічний гаджет? Сучасний ринок переповнений пропозиціями від іменитих виробників - gopro.com.ua. І тут не до жартів, відеокамери діляться на декілька категорій і видів. В яких ми спробуємо розібратись детальніше.

Вибираємо з трьох основних категорій:

  • побутові: компактні і прості в користуванні пристрої. Мають невелику вагу і дозволяють знімати відеоматеріали кожному хто не має професійної підготовки;
  • спеціальні: медичні та охоронні камери спостереження та відео нагляду. Пристрої, особливої форми та розміру. Для повноцінного користування вимагають додаткового обладнання:
  • професіональні: використовуються на телебаченні та в кінематографі. Потребують стаціонарного використання. Мають значну вагу та розміри, використовуються з допоміжними приcтроїв.

Наступний поділ проходить по чіткості зображення: стандартній чіткості SD, і високій чіткості НD. Але цей показник присутній в більшості бюджетних, побутових моделей і не у всіх спеціальних. Серед останніх потрібно виділити категорію - екшн. Наприклад GoPro може знімати відео в якості 4К30, що в чотири рази більша від 1080р. Тобто в надвисокій чіткості.

Екшн-камери мають високий ступінь надійності. Якщо ваш іменинник активно займається спортом та полюбляє подорожувати – зверніть увагу на категорію екстрим. Зняті на відео пригоди, будуть радувати вас даруючи приємні спогади вам.

Варто звернути увагу, що професійні камери мають категорію – напівпрофесійні. Сюди відносяться переносні варіанти операторських пристроїв. При виборі подарунка з цієї категорії, зверніть увагу на якість покриття лінзи, стабілізацію зображення та зум. Перевіряйте роботу фокуса та монітора управління.

Цінителям менш активного способу життя, але практичності в кожній деталі - знадобиться веб-камера. Цей тип відео пристрою створений для відображення даних та швидкій передачі їх в мережі інтернет. Подарунок який точно знадобиться людині працюючій за комп'ютером. Росте популярність вебінарів та онлайн навчання. В ньому дуже важливо, презентувати себе в найкращій якості. Ваш подарунок прийдеться до вподоби онлайн студенту та викладачу.

Отже, в підсумку потрібно сказати наступне:

  • вибираючи подарунок, враховуйте потреби та хобі свого іменинника. Чи то спорт, чи професійна діяльність відео оператора. Даруйте завжди потрібні речі;
  • звертайте увагу на характеристики продукту. В одній категорії, пристрої можуть мати велику різницю в характеристиках;
  • якщо із-за невеликого бюджету ви економите на подарунку. Купуйте доступну, але якісну електроніку. Зараз веб-камера стає необхідністю для кожного спеціаліста працюючого онлайн.