Наш Край-Путешествуем по Украине

Мы ничего не продаем - мы предлагаем активный образ жизни!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Отдых зимой Екзотичний відпочинок взимку

Екзотичний відпочинок взимку

Теплий одяг вже набридає, холодні вітри навівають депресію і так хочеться тепла та екзотики. Ми радимо скористатись послугами туристичної агенції та відправитись в теплі краї, де панує гарна погода, чути морський прибій, можна поніжитись на пісочку та насолодитись водними процедурами в океані або на морі.

Посміхайтесь та Будьте Здорові!

Дійсно, якщо завжди посміхатись, то й проблеми, які трапляються, будуть здаватись такими крихітними, що захочеться ще більше посміхнутись. Тайці завжди знаходяться в гарному гуморі та гостинно приймають туристів із посмішкою. Відпочинок в Таїланді це: маса містицизму та поваги бо Будди, найбільша кількість буддійських храмів та монахів, незаймані лагуни та півострови, які вважаються найкрасивішими у світовому курортному відпочинку, кришталево прозора вода та піщані пляжі, екзотична тайська кухня. І це далеко не все, що чекає на туристів в Таїланді, варто лише придбати тур та насолоджуватись благами цієї країни посмішок.

Пальми, пальми, пальми до води…

Мабуть немає такого користувача всесвітньої мережі, який би не мав у своєму арсеналі картинки із пальмами, нахиленими над водою. Такий пейзаж присутній в Шрі-Ланці. Це незаймані природні багатства флори та фауни, які більшим чином знаходяться під захистом країни. На думку відразу спадає романтичні вечори та нічні купання. Шрі-Лінка навіває найкращі відчуття любові, тому для медового місяця саме тут найкраще місце. Країна славиться чайними плантаціями, оскільки тут їх безліч, сортів чаю також дуже багато. Індійський океан на узбережжях Шрі-Ланки манить теплими водами та цікавим підводним світом. Неважливо, в яку пору року придбати тури у Шрі-Лаку, тут субекваторіальний клімат, 365 днів тепло, температура не падає нижче 20 градусів, тому комфортно і взимку і влітку.

Така багатолика Індія

Відпочинок в Індій зосереджується не так на пам’ятках культури, хоча їх досить багато, скільки на вивченні особливостей життя та індійської культури. Всім відомі індійські фільми із піснями та традиціями неабияк приваблюють цікавих дізнатись, чи дійсно все так. Незліченна кількість божеств, кожне із яких має свої храми і традиції. Згадаймо лише язичницькі часи в нашій країні. Дійсно, та пишність та святість вражають, наскільки індійці поважають свою релігію та оберігають свою культуру. Що таке Індія? Це прекрасний Тадж-Махал, відвідини краєвидів Гімалаїв, незабутній Гоа та екзотичні пляжі. Дійсно, нам залишається лише дивуватись як може співіснувати бідність та пишність, багатство, традиції та релігійні уподобання.