Наш Край-Путешествуем по Украине

Мы ничего не продаем - мы предлагаем активный образ жизни!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Наш Блог - смотри в корень! Відпочинок на шацьких озерах - враження на все життя

Відпочинок на шацьких озерах - враження на все життя

Усі ми хочемо провести літній відпочинок з максимальною користю для здоров'я. А що для цього потрібне? Зовсім небагато: дати собі розслабитися, забути про проблеми і отримати яскраві враження.

Насправді це завдання цілком здійсниме і в повному об'ємі. Звичайно, як провести час, кожен вирішує для себе сам. Але є такі місця в Україні, які не залишать байдужим нікого. Що став популярним зовсім нещодавно відпочинок на шацьких озерах цілком підходить до визначення "рай для тіла і душі". Усе, що може дати спілкування з незайманою природою, тут є. Створений в 1983 році Шацкий Національний парк, створений для збереження місцевих природних скарбів в первозданному виді, з честю справляється зі своїм завданням.

Слово "скарбів" не є перебільшення. Досить сказати, що перлина шацких озер - Світязь є найчистішою і глибшою водоймою в усій Європі. А то, що інші озера зберегли до сьогодення незайману красу, яку не зустрінеш ніде більше, - це теж дорогого коштує. Відпочинок на берегах Світязя популярний досить давно, але якщо раніше ним користувалися, в основному, тільки жителі Прикарпаття, то зараз сюди їдуть туристи з усієї країни. Передусім, їх притягає можливість відпочити в красивих і зручних місцях. Пансіонати, побудовані на берегах озер, надають для цього усі необхідні послуги. Що дуже важливе - їх будівлі дуже вдало вписуються в місцевий ландшафт, тому виникає почуття гармонійного життя на лоні природи.

Місцеві жителі теж раді відпочивальникам. Конкуренція зробила свою добру справу і за невеликі гроші тут можна отримати різній мірі комфорту житло в оренду на час відпочинку. Чистота озерної води, пологі піщані береги зробили тутешні пляжі конкурентами морського узбережжя. Варто відмітити, що тут на відміну від Півдня, клімат дуже м'який, літні місяці не пригнічують спекою, а хвойні ліси, що ростуть по берегах, роблять повітря ароматним і цілющим.

Знамениті на шацких озерах не лише пляжі. Лежання на пляжі - це далеко не усе, чим тут можна зайнятися. Походи і подорожі по околицях дуже захоплюючі, а для любителів рибного лову шацкие озера - просто знахідка. У деяких з них уловом може стати навіть лінь і вугор. Недаремно побувавши тут на відпочинку, дуже багато людей прагнуть приїхати сюди знову.